بهترین مارک های چسب کاشی ضد اسید

مارک های چسب کاشی ضد اسید

مزایای چسب کاشی ضد اسید و بهترین مارک های آن : یکی از تولیدات سنتی که از گذشته‌ های دور در بناهای گوناگون در ایران مورد استفاده قرار گرفته، کاشی است. امروزه مدل های مدرن کاشی تولید می شود که در معماری نقش بسیار خوبی دارند.

بیشترین تاثیر کاشی در زیبایی هنگامی است که در بهترین شرایط اجرا گردد. امروزه برای نصب و اجرای کاشی روش های جدیدی ابداع شده اند یکی از مهمترین دلایل نصب کاشی با زیباترین شکل در بخش های مختلف استفاده از چسب های کاشی ضد اسید است.

چسب کاشی چیست؟

چسب کاشی یک ماده است که در نصب سازه های ساختمانی و متصل کردن کاشی ها به هم به کار می ‌رود. این ماده به علت مواد تشکیل دهنده ای که دارد بهترین عملکرد را در مقایسه با ملات سنتی خواهد داشت و کار با آن بسیار راحت است می توان بهترین مارک چسب کاشی و سرامیک را از بازار تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد برای کار با این محصول فقط باید مواد را با آب ترکیب و سپس درز های خالی بین سرامیک و کاشی را پوشاند.

چسب کاشی ضد اسید چیست؟

یک نوع از پر کاربرد ترین چسب های کاشی، چسب کاشی ضد اسید است که بر پایه و زرین واکنش گرا تولید می ‌شود و علاوه بر آب در مقابل اسید نیز با دوام است چسب کاشی به علت تخصصی بودن و قیمت بالا در پروژه های خاص به کار می رود. به همین دلیل در ساختمان های مسکونی و اداری کمترین کاربرد را دارد. برخی از کاربردهای این نوع چسب بیمارستان، محیط های صنعتی و آزمایشگاه ها است که به چسب های مقاوم در برابر آب و اسید احتیاج دارد. آیا چسب کاشی ضد اسید، ضد آب است؟

بهترین مارک چسب کاشی ضد اسید

بهترین مارک چسب کاشی دارای ویژگی هایی است که در انتخاب چسب تاثیرگذار خواهد بود اگر می ‌خواهید بهترین مارک چسب را خریداری کنید باید با مزیت‌ های بهترین چسب کاشی آشنا شوید که در ادامه مطالب بیان شده است:

 • ضد آب بودن
 • ضد اسید بودن
 • مقاومت بالا در برابر ضربه و تنش
 • دارای استاندارد
 • استفاده از بهترین مواد اولیه در ساختار آن
 • قیمت مناسب و رو به بالا
 • طول عمر زیاد دارد
 • چسبندگی بالا دارد

و اما مشخصات بهترین برند چسب کاشی که در زمان خرید باید به آن توجه داشت تا بتوان بهترین مارک را خریداری کرد.

پودری است.

نیروی کششی بالایی دارد.

بسته بندی ۲۰ است.

در دو رنگ سفید و سیاه می باشد.

مناسب برای هر محیطی است.

کاربرد های بهترین مارک چسب کاشی ضد اسید

یکی از مواد های پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی چسب کاشی ضد اسید است که با دارا بودن خاصیت ضد اسید و ضد آب بودن آن برای جلوگیری از نفوذ اسید و آب در محیط های گوناگون استفاده می شود. از این ماده در مکان های صنعتی بیشتر استفاده می شود زیرا اگر از این ماده استفاده نشود خسارات های زیادی به وجود خواهد آمد برخی از کاربردهای این محصول عبارتند از:

 • به کار گیری در مکان هایی که مواد شیمیایی استفاده می شود.
 • پر کردن ترک و درز های کاشی و سرامیک
 • چسب کردن کاشی های ضد اسید
 • پوشاندن درز های مجاور با مواد شیمیایی

قیمت بهترین مارک چسب کاشی ضد اسید

همانطور که مستحضر هستید در بازار انواع گوناگون مارک های چسب کاشی  وجود دارد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.

قیمت هر یک از این مارک نیز متفاوت است به طور مثال با توجه به  کیفیت هر کیسه چسب ضد اسید قیمت آن مشخص می ‌شود اما باید این نکته ذکر شود که قیمت را فدای کیفیت نکنید زیرا به طور معمول چسب های با کیفیت قیمت بالاتری نیز دارند به همین دلیل باید بهترین مارک چسب را با قیمت مناسب خریداری کنید و چسب های ارزان قیمت و بی ‌کیفیت را انتخاب نکنید.

نتیجه گیری

همانطور که در مطالب بالا خواندید یکی از مواد پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی چسب کاشی است و کاشی انواع گوناگونی دارد که یکی از آنها چسب کاشی ضد اسید است.

از این  چسب در مکان‌ هایی که با مواد شیمیایی و اسیدی برخورد دارند بیشتر استفاده می شود.

برای خرید بهترین مارک چسب کاشی باید ویژگی ‌های آن را در نظر داشته باشید که در مطالب بالا ذکر شده است همچنین این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که چسب با کیفیت قیمت بالاتری نیز دارد.

پیشنهاد مطالعه : آشنایی با چسب چوب ضد آب پومکس

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
Call Now Buttonتماس با ما