گوه پلاستیکی و انواع آن

گوه پلاستیکی

گوه پلاستیکی و انواع آن : آیا می دانید گوه پلاستیکی چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا تا کنون از این محصول استفاده کرده‌ اید؟ آیا می دانید بیشترین کاربرد این محصول برای چه کاری است؟ آیا تاکنون گوه پلاستیکی را خریداری کرده‌ اید؟ آیا قیمت گوه پلاستیکی را می دانید؟

یکی از محصولاتی که امروزه در صنعت و کاشی کاری بیشترین کاربرد را دارد، گوه است. این محصول برای منظم شدن کاشی و سرامیک به کار می رود. همانطور که می دانید یکی از اصول مهم در کاشی و سرامیک کاری همتراز شدن لبه های کاشی و سرامیک و زیبایی کار است، به همین دلیل باید از یک ابزار جانبی استفاده کرد تا کاشی و سرامیک به طور یکسان در کنار یکدیگر قرار بگیرند و در پایان کار یک سطح زیبا به دست بیاید در ادامه مطالب اطلاعات بیشتری در خصوص گوه پلاستیکی ارائه شده است.

گوه پلاستیکی چیست؟

در زمان ساختمان سازی و کاشی کاری برای تنظیم دقیق فاصله ی بین کاشی از یک قطعه ی پلاستیکی به همراه اسپیسر استفاده می شود که به آن گوه پلاستیکی می گویند. گوه پلاستیکی از محصولات کار آمد و منحصر به فرد در صنعت و کاشی کاری محسوب می شود که مزایای زیادی دارد و مورد استقبال خریداران زیادی قرار گرفته است. این محصول علاوه بر زیبایی و تمیز شدن نتیجه کار، باعث راحت انجام شدن آن خواهد شد.

اگر چیدمان کاشی و سرامیک ناصاف باشد، آب و مواد شوینده در زمان تمیزکاری و شست و شو در  آنها جمع می ‌شود، که بعد از گذشت مدتی جلبک بین کاشی ها به وجود می آید و فضای بین کاشی و سرامیک را کدر می کند. از این محصول می توان در تمامی سطوح عمودی و افقی استفاده کرد که موجب از بین رفتن ناصافی های بین کاشی و سرامیک خواهد شد و اندازه بندهای کاشی نسبت به یکدیگر یکسان می گردد، لازم به ذکر است که این امر سبب می شود اگر بعد از گذشت زمان آسیب یا خوردگی به بند ها وارد شود به راحتی بتوان آن را تراشید و تعمیر کرد. گوه پلاستیکی و انواع آن به شرح زیر می باشد که می توانید مطالعه نمایید.

گوه پلاستیکی

انواع گوه پلاستیکی

گوه در دو سایز با ضخامت های ۸ تا ۱۹ میلیمتر ساخته می شود. گوه با سایز کوچک برای کاشی و سرامیک با ضخامت کمتر از ۸ میلیمتر به کار می رود، که با کلیپس سایز کوچک به کار می رود.

این نکته باید گفته شود که گوه های پلاستیکی را باید بر اساس طول، عرض و ضخامت سنگ، سرامیک و کاشی مورد استفاده در کار خود خریداری کنند.

کاربرد و ویژگی های گوه پلاستیکی

با استفاده از گوه پلاستیکی لبه کاشی و سرامیک در یک سطح قرار گرفته خواهند شد.

استفاده از گوه پلاستیکی باعث ایجاد بندهای یکسان و منظم می گردد که این امر باعث راحتی انجام شدن بندکشی کاشی و سرامیک می ‌شود.

از این محصول سرعت انجام کار افزایش می ‌یابد.

در زمان کار نیازی به ترازو و چکش کاری برای همسطح شدن سرامیک نیست.

با استفاده از این محصول زیبایی و تمیز بودن کار دو چندان خواهد شد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول قیمت اقتصادی و ارزان آن است که همه افراد می توانند از آن بجای ابزار های گران قیمت استفاده کنند.

قیمت گوه پلاستیکی

همان طور که مستحضر هستید یکی از محصولات پر کاربرد در صنعت و کاشی کاری گوه پلاستیکی است. این محصول مزایای زیادی دارد یکی از مهم ترین آن ها قیمت مقرون به صرفه آن است.

برای کار با کاشی و سرامیک این محصول بسیار مناسب است زیرا با قیمت ارزانی که دارد، همه ی افراد می توانند آن را خریداری کنند و در کار خود به کار ببرند.

این محصول در مقایسه با سایر محصولات گران قیمت بسیار مناسب و اقتصادی خواهد بود.

نتیجه گیری

همانطور که در مطلب گوه پلاستیکی و انواع آن خواندید، یکی از محصولات پر کاربرد در ساختمان سازی و کاشی کاری گوه پلاستیکی است که مزایای زیادی دارد. با استفاده از این محصول بند کشی کاشی و سرامیک صاف و یک دست خواهد شد. همچنین از این محصول می توان در تمام سطوح استفاده کرد.

قیمت این محصول بسیار ارزان و اقتصادی است که همه افراد می توانند آن را خریداری کنند و یک سطح زیبا و صاف به دست بیاورند.

پیشنهاد مطالعه : آشنایی با همتراز کاشی

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
Call Now Buttonتماس با ما